14.-15.3.2015 Intenzivka agility s Anetou Grygarovou

Co o sobě píše Aneta :)

"Ahoj všem, jmenuji se Aneta Grygarová a agility dělám cca od 5 let, tedy něco kolem 15 let.
Trénování lidí se věnuji okolo 4 let a musím říct, že mě to stále opravdu baví a je to pro mě příjemně strávený čas s lidmi, kteří se chtějí zdokonalovat a věří mi v tom, co dělám.
Na našich trénincích panuje přátelská a milá atmosféra. Ze všeho nejvíc se snažím, aby si hlavně psi, tedy ti kvůli kterým to vlastně vše děláme, přišli na své, v klidu vše pochopili, byli stále odměňovaní a hlavně je agility bavilo. Vždy se zaměřuji na individuální přístup, a to jak ke psu, tak i k jeho psovodovi, který je nemálo důležitý.
Jsem moc ráda, že mám několik svěřenců, kteří se mnou trénují už nějakou tu dobu a je na nich stále vidět to nadšení pro tento skvělý sport :)"

Několik tréninků pod vedením Anety jsem již absolvovala a musím souhlasit, že přístup byl vždy individuální a Anet má cit i pro rozjívené teriéry :D
Další info na stránkách AG: https://www.anetagrygarova.com/

Kdy a kde: 14. - 15. 3. 2015

KK Simire, Ratenice (okr. Kolín). Více info na KK SIMIRE, k dispozici bude (vytápěná) klubovna s kantýnou, vítané jsou i agilitní maminky s dětmi ;)

Zatím není jisté, jestli budeme běhat v hale, anebo nám počasí dopřeje běhání venku.

Pro koho:

Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, bude vytvořeno více skupin podle pokročilosti.

Cena za agility:

• 650,-/1. pes/den; 1200,-/pes/víkend;

550,-/2. pes/den; 1050,-/2. pes/víkend

 

V ceně jsou zahrnuty náklady za trénink agility, cestovní výdaje a ubytování trenéra a pronájem placu.

Platba: celá částka; případně záloha 300,- Kč + doplatek.  Teprve připsáním platby na účet je vaše přihláška brána jako závazná.

Přihlášky na agility:

Způsob platby:

Platbu posílejte na účet 2108148428/2700. Pokud by na poslední chvíli někdo nemohl a sežene za sebe náhradníka, bude platba samozřejmě převedena na něj. Do zprávy pro příjemce prosím uvádějte "Aneta brezen".

Psi:

Při přejímce psa bude vyžádán očkovací průkaz/pas psa s platným očkováním proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze.

!!! Každý účastník je plně odpovědný za škody způsobené jím nebo jeho psem!!!

Kontakt: alena.zbozinkova@gmail.com, najdete mě i na FB ;)

Po nepříjemných zkušenostech prosím, abyste si před vyplněním přihlášky rozmysleli, jestli opravdu máte zájem se intenzivky zúčastnit. Pokud pošlete přihlášku, jste do termínu placení záloh vedeni jako řádní účastníci, poté jako náhradníci = držím vám do určitého data místo na úkor jiných zájemců!

Nic se neděje, pokud se změní situace a vy se intenzivky nemůžete nebo nechcete účastnit, jen mi prosím dejte jakýmkoli způsobem vědět, abych vás ze seznamu účastníků vyškrtla a uvolnila vaše místo dalším zájemcům.

Díky :)