13.-14.12.2014 Intenzivka agility s Anetou Grygarovou

(Momentálně máme plno, hlaste se případně jako náhradníci, ale prosím neplaťte!!!)

Co o sobě píše Aneta :)

"Ahoj všem, jmenuji se Aneta Grygarová a agility dělám cca od 5 let, tedy něco kolem 15 let.
Trénování lidí se věnuji okolo 4 let a musím říct, že mě to stále opravdu baví a je to pro mě příjemně strávený čas s lidmi, kteří se chtějí zdokonalovat a věří mi v tom, co dělám.
Na našich trénincích panuje přátelská a milá atmosféra. Ze všeho nejvíc se snažím, aby si hlavně psi, tedy ti kvůli kterým to vlastně vše děláme, přišli na své, v klidu vše pochopili, byli stále odměňovaní a hlavně je agility bavilo. Vždy se zaměřuji na individuální přístup, a to jak ke psu, tak i k jeho psovodovi, který je nemálo důležitý.
Jsem moc ráda, že mám několik svěřenců, kteří se mnou trénují už nějakou tu dobu a je na nich stále vidět to nadšení pro tento skvělý sport :)"

Několik tréninků pod vedením Anety jsem již absolvovala a musím souhlasit, že přístup byl vždy individuální a Anet má cit i pro rozjívené teriéry :D
Další info na stránkách AG: https://www.anetagrygarova.com/

Kdy a kde: 13. - 14. 12. 2014

KK Simire, Ratenice (okr. Kolín). Více info na KK SIMIRE, k dispozici bude (vytápěná) klubovna s kantýnou, vítané jsou i agilitní maminky s dětmi ;)

Běhat budeme na 99,9% v hale. Pokud by nám počasí hodně přálo, máme možnost běhat i venku.

Pro koho:

Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, bude vytvořeno více skupin podle pokročilosti.

Cena za agility: • 650,-/1. pes/den; 1200,-/pes/víkend;

                            550,-/2. pes/den; 1050,-/2. pes/víkend

(cena je stanovena na maximální částku a bude se odvíjet od celkového počtu účastníků, na které se poté rozpočítají náklady - tzn. bude se případně snižovat, ne navyšovat). V ceně jsou zahrnuty náklady za trénink agility, cestovní výdaje, ubytování trenéra a pronájem haly.

Platba 300,-/pes do 14. 11. 2014, doplatek poté po vyčíslení rozpočítaných nákladů.

Přihlášky na agility: ZDE

Způsob platby:

Platbu posílejte na účet 2108148428/2700. Pokud by na poslední chvíli někdo nemohl a sežene za sebe náhradníka, bude platba samozřejmě převedena na něj. Do zprávy pro příjemce prosím uvádějte "Aneta".

Psi:

Při přejímce psa bude vyžádán očkovací průkaz/pas psa s platným očkováním proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze.

!!! Každý účastník je plně odpovědný za škody způsobené jím nebo jeho psem!!!

Kontakt: alena.zbozinkova@gmail.com, najdete mě i na FB ;)