2.10.2013 Intenzivka se Zsófi Bíró

Kdo je Zsófi Bíró:

Zkušená maďarská závodnice a trenérka, reprezentantka Maďarska na Dog Olympic Games, EO, MS FCI a úspěšná účastnice mnoha a mnoha dalších soutěží – vidět jste ji a její fenku PRT Scillu mohli i letos na Moravia Open, kde se v Grand finále umístila na krásném 3. místě!

Razí heslo: „Think of it, decide it, dream it, live it!“ (Pokud na něco myslíš, buď o tom přesvědčen, vysni si to a prožij to!). Zdroj: https://www.birozsofi.eu/images/media_appearances/Psí%20Sport%202013_02.pdf.

Další info na stránkách Zsófi: https://www.birozsofi.eu/en/.

 

Kdy a kde:  

  • středa  2. 10. 17:00 – cca 21:00 (v hale)

KK Simire, Ratenice (okr. Kolín). Více info: https://www.simire.wbs.cz/Kde-nas-najdete.html

 

Pro koho:

Seminář není vhodný pro úplné začátečníky – v případě zájmu je ale možnost vytvořit skupinu pro začátečníky/štěňata. Bude veden v anglickém, případně maďarském jazyce, pokud jej někdo ovládá :) Překlad bude zajištěn.

 

Cena:

• 2.10. - 760,-/tým

 

V ceně jsou zahrnuty náklady za trenéra a pronájem placu. Z důvodu vyšších nákladů budete do uhrazení platby v plné výši (či zálohy po dohodě) považováni za náhradníka.

Přihlášky prosím posílejte na e-mail: alena.zbozinkova@gmail.com, uvádějte jméno psa, plemeno a dosaženou výkonnost.

 

Způsob platby:

Platbu posílejte na účet 2108148428/2700. Pokud by na poslední chvíli někdo nemohl a sežene za sebe náhradníka, bude platba samozřejmě převedena na něj. Do zprávy pro příjemce prosím uvádějte "Zsofi".

 

Psi:

Při přejímce psa bude vyžádán očkovací průkaz/pas psa s platným očkováním proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze.

!!! Každý účastník je plně odpovědný za škody způsobené jím nebo jeho psem!!!

 

Navíc:

Možnost objednání agi šperků z maďarské dílny, které může Zsófi přivézt, více na: https://www.birozsofi.eu/en/agility-talisman nebo www.facebook.com/agilitytalisman.