Intenzivka s Radovanem Liškou

 

Kdo je Radovan:

Radovan se kynologii aktivně věnuje téměř 30 let. Působí v kynologickém klubu Zetor Brno jako výcvikář. Se všemi svými i svěřenými psy složil mnoho zkoušek z výkonu od základních ZOP až po vrcholové a speciální (IPO 3, ZLP 2...). Dříve se věnoval i záchranářskému výcviku. V současné době se ale věnuje především agility a sportovní kynologii. Agility od roku 1993 a od téhož roku reprezentuje Českou republiku na vrcholných světových soutěžích s několika úspěchy (dvakrát 2. místo a třikrát 3. místo na mistrovství světa ve družstvech, 6x umístění v první světové desítce soutěže jednotlivců na MS, 4x mistr republiky, 4x mistr republiky v soutěži družstev a aktuálně 2. místo na MS v soutěži jednotlivců se psem BOC Orym :)

Další info na stránkách Radovana: www.vycvikpsuaagility.cz/index.html

Kdy a kde:

  • 22.-23.02.2014

KK Simire, Ratenice (okr. Kolín). Více info: https://www.simire.wbs.cz/Kde-nas-najdete.html, k dispozici bude vytápěná klubovna s kantýnou.

Běhat budeme na 99,9% v hale. Pokud se zblázní počasí a bude velmi příznivé, možnost běhat venku.

Pro koho:

Seminář není vhodný pro úplné začátečníky – v případě zájmu je ale možnost pro ně vytvořit samostatnou skupinu!

Cena:

Finální cena se bude odvíjet od počtu účastníků, mezi které se budou rozpočítávat náklady, předběžný odhad je:

• cca 760,-/tým/den

• cca 1.450,-/tým/oba dny

Po domluvě s Radovanem budou místo celodenních skupiny vytvořeny s největší pravděpodobností 3 skupiny po 4 hodinách, abyste nemuseli mrznout celý den. Tzn. 8-12h 12:30-16:30h a 16:30-20:30h.

V ceně jsou zahrnuty náklady za trénink, cestovní výdaje, ubytování trenéra a pronájem placu.

Přihlášky prosím ideálně prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Způsob platby:

Platbu posílejte na účet 2108148428/2700. Je možno se domluvit na platbě zálohy a doplatku. Pokud by na poslední chvíli někdo nemohl a sežene za sebe náhradníka, bude platba samozřejmě převedena na něj. Do zprávy pro příjemce prosím uvádějte "Radovan".

Psi:

Při přejímce psa bude vyžádán očkovací průkaz/pas psa s platným očkováním proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze.

!!! Každý účastník je plně odpovědný za škody způsobené jím nebo jeho psem!!!

Kontakt:

alena.zbozinkova@gmail.com, najdete mě i na FB ;)

Odkaz na událost na FB: www.facebook.com/#!/events/316108765195974/?fref=ts