Intenzivka agility s Radovanem Liškou (dopoledne AGILITY, odpoledne OBRANY)

Kdo je Radovan:

Radovan se kynologii aktivně věnuje téměř 30 let. Působí v kynologickém klubu Zetor Brno jako výcvikář. Se všemi svými i svěřenými psy složil mnoho zkoušek z výkonu od základních ZOP až po vrcholové a speciální (IPO 3, ZLP 2...). Dříve se věnoval i záchranářskému výcviku. V současné době se ale věnuje především agility a sportovní kynologii. Od roku 1993 reprezentuje Českou republiku na vrcholných světových soutěžích s několika úspěchy (dvakrát 2. místo a třikrát 3. místo na mistrovství světa ve družstvech, 6x umístění v první světové desítce soutěže jednotlivců na MS, 4x mistr republiky, 4x mistr republiky v soutěži družstev, 2. místo na MS v soutěži jednotlivců se psem BOC Orym a aktuálně mistr agility BOC pro rok 2014 a vícemistr na Border Collie Classic :)

Další info na stránkách Radovana: www.vycvikpsuaagility.cz/index.html

Kdy a kde: 20.-21.9.2014

KK Simire, Ratenice (okr. Kolín). Více info na KK SIMIRE, k dispozici bude (vytápěná) klubovna s kantýnou, vítané jsou i agilitní maminky s dětmi ;)

Běhat budeme na 99,9% venku. Pokud se zblázní počasí, máme možnost běhat v hale.

Pro koho:

Seminář není vhodný pro úplné začátečníky – v případě zájmu je ale možnost pro ně vytvořit samostatnou skupinu!

Cena za agility: • 760,-/1 den;

                           1450,-/2 dny

Po domluvě možnost platby zálohy+doplatku. V ceně jsou zahrnuty náklady za trénink agility, cestovní výdaje, ubytování trenéra a pronájem placu.

 

Cena za nácvik obran: • 150,-/1 kolo; 250,-/2 kola

V ceně jsou zahrnuty náklady za nácvik obran, cestovní výdaje, ubytování trenéra a pronájem placu.  Přihlášky na agility: ZDE

Přihlášky na obrany: ZDE

Způsob platby:

Platbu posílejte na účet 2108148428/2700. Je možno se domluvit na platbě zálohy a doplatku. Pokud by na poslední chvíli někdo nemohl a sežene za sebe náhradníka, bude platba samozřejmě převedena na něj. Do zprávy pro příjemce prosím uvádějte "Radovan".

Psi:

Při přejímce psa bude vyžádán očkovací průkaz/pas psa s platným očkováním proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze.

!!! Každý účastník je plně odpovědný za škody způsobené jím nebo jeho psem!!!

Kontakt: alena.zbozinkova@gmail.com, najdete mě i na FB ;)