Kniha návštěv

bezPP

Moc pěkný článek, ohledně psů bez PP. Souhlasím. Mám podobný příběh, před 5ti lety jsem si přinesla domů borderku po rodičích s PP :) Ukázala mi, kudy cesta nevede.

Re: bezPP

Díky moc za reakci. Těch podobných příběhů je velké množství a naštěstí hodně z paníčků, co si pořídili psa bez PP (včetně mě), se časem začali problematikou více zabývat a už si to srovnali v hlavě úplně jinak. A leckdy právě díky tomu, že pes nebyl zdravotně nebo psychicky v pořádku. I kdyby měl článek někdy pomoct byť jen jednomu člověku, stojí to za to :)

:)

Jee, ten papillon je úžasný :). Jinak, co se týče k článku psů s pp, souhlasím s váma :). Nepodporuji chov psů bez pp a tudíž ani množitele, i když musím přiznat, že náš první pes byl také bez pp, ale to jsme ještě o těchle úžasných tvoření nic nevěděli.. Přejeme vám plno radosti, úspěchů a hoodně štěstí s pejsánky :)
my-dogs-life.webnode.cz

Re: :)

Díky moc za zpětnou vazbu! Papillonka opravdu úžasná je :D JSem ráda, že je více lidí s podobným názorem na množení psů bez PP a zdravotní rizika s tím související... Také přeju hodně radosti a hlavně zdraví pro tebe i pesany ;)

pozdrávek

Taaaak po strasne dlouhe dobe jsme se zase mrkli k vam na stranecky a jsou boziiii - jeste lepsejsi a vychytanejsi! Skvely pesani, supeer panicky a hlavne spousta informaci, ktere je dobre znat! Fakt skvely pocteni! holky prejeme hodne srandy, radosti a uspechu nejen s novym prirustkem, ktery je btw fakt k sezraaani :) mejte se krasne a moc doufam, ze se brzy zase nekde potkame, a trebas i na frisbicku :)

Pěkné pěkné :)

Máš to velice pěkné Aldo :)

Re: Pěkné pěkné :)

Jů, Ulis, všimla jsem si až teď :D

...

ehm, ehm....chtělo by to nějakou aktualizaci ;) konečně vyšpióním vaše stránky a novinka z května? :) tak šup, šup ;)

Re: ...

Jsem ostuda, ale pomalu to napravím!!!

jseš super!

Viděla jsem tvoje fotky i videa a jseš moc dobrá ;D tvoje sestra

Přidat nový příspěvek